İlaçlamanın doğal ve düzenli uygulanması için, iyi ve düzgün çalışan memelere ihtiyaç vardır. Bu yüzden de meme bakımı ve temizliği çok önemlidir. Meme bakımınızı yaparken aşağıdaki adımlara  dikkat ederseniz memeleriniz daha verimli ve daha uzun ömürlü olacaktır.

1- Memenin besleme hatlarında ve memenin kendisinde herhangi bir birikintinin oluşmasını engellemek için her kullanımdan sonra temiz su ile yıkanmalıdır.

2- Memelerin elle temizlenmesi temizleme fırçalarının kullanımıyla sınırlı olmalıdır. Zira bu meme ağzının hasar görmesini engeller. Ağzın tıkanmasını engellemek için en iyi yol bütün filtrelerin ve süzgeçlerin doğru seçilmesidir.

3- İlaçlama aletlerindeki filtrelerin dizilimi mesh sayısına göre yapılmalıdır. Filtre süzgecinden meme filtresine doğru gittikçe mesh sayısı artmalı ve meshler arasındaki mesafe azalmalıdır.

TOYMAN® Plastik, 1979 yılında Hasan TOYMAN tarafından Coşkun Ticaret ve Plastik adı altında kuruldu. Ancak, ikinci kuşağın şirkete katılmasıyla birlikte, şirket kendini yenileme kararı aldı ve Toyman Plastik olarak faaliyetlerine devam etti.

İletişim

Fotoğraf Galerisi